Rehana Ježková

Pomáhám maminkám užívat si život naplno. Jsem nadšená šátkařka tělem i duší. Vytvářím oblečení, které chrání rodiče i děti jako Andělská křídla. Jsem srdcem značky Angel wings.

Jsem Rehana. Maminka, partnerka, úspěšná podnikateka, srdce značky Angel wings.

Miluji, tvořím , navrhuji, plánuji, dávám práci 18 ti dalším ženám. Mám vlastní šicí dílnu a značku specializovaného oblečení pro nošení dětí, která má velký ohlas po celém světě. Každý den rostu na základě nových zkušeností.

Užívám si každého dne života. Cestuji s dětmi i sama s mým mužem. Zažívám věci, o kterých jsem dříve jen snila. Viděla jsem Niagárské vodopády, Procházela se s dětmi po bílých plážích Miami Beach, utírala slzy dojetí když  má osmiletá dcerka poprvé surfovala na vlnách v australské Sydney.

Kdybyste mi tento příběh vyprávěli před pár lety, řekla bych vám že jste se zbláznili… a nebo že jste úžasní vypravěči pohádek.

Do podnikání jsem skočila rovnýma nohama, s velkou naivitou a opojena hormony. Julince bylo půl roku, když se zrodil ten nápad, příležitost a velká výzva, kterou jsem přijala. O podnikání jsem nevěděla vůbec nic. Ekonomika pro mě byla sprosté slovo. Měla jsem jen nápad a hodně iluzí.

První tři roky rozhodně nebyly procházkou růžovým sadem. Přes den jsem s dcerkou na zádech a taškami na ramenou běhala na poštu a na výrobu. Pracovala jsem do tří do rána  a vstávala v šest (a mezitm třikrát kojila). Vůbec nechápu, že jsem to přežila ve zdraví.

To jsem ale netušila že to pravé peklo mě teprve čeká.

Nedostatek času, probdělé noci moje pozornost zaměřená ve dne na děti a v noci na práci zvětšovala vzdálenost mezi mnou a mým mužem. Přestával mít potřebu vracet se domů. Začala jsem přemýšlet jinak, chtít od života víc. Propast vzájemného nepochopení se hrozivě prohlubovala a v komunikaci nás oba zaháněla do slepých uliček. Když dcerka nastoupila do školky, naše manželství se rozpadlo.

Zůstala jsem sama se dvěma dětmi. Bez financí, bez pomoci, s podnikáním, které je možná celkem milý přivýdělek při mateřské ale rozhodně ne plnohodnotné zaměstnání,  které uživí matku samoživitelku.

Musela jsem se rozhodnout co dál. Nechat se zaměstnat znamenalo podnikání úplně zazdít. Jít do toho na 100% zas velký risk  a nutnou revoluci. Se sklopenýma ušima jsem přišla za svým tátou s prosbou o radu. Táta celý život dělal ředitele velké firmy. Měl tedy know-how, ale také typické ředitelské očekávání.

 
Ten rok jsem si prožila okamžiky, kdy jsem si myslela, že hlouběji se už propadnout nemohu. Jakmile jsem měla pocit , že jsem narazila na dno, bylo pod ním další a další…. Počítala jsem každou korunu. Někdy jsem ani neměla na zaplacení benzínu , abych dojela navštívit rodiče, kteří bydlí 25 km ode mě.

Začala jsem se vzdělávat, naučila se velké pokoře a trpělivosti.

Naučila jsem se plánovat, počítat, zpracovávat data. Přijala jsem Hanku - mojí první spřízněnou duši v Angel wings. Pustila jsem otěže, které jsem pevně svírala ve svých rukách a rozhodla se důvěřovat.

Dnes je tomu jž pár let, co jsem se vrhla do podnikání, překonala vzestupy i pády , které k začátům patří a začala plnit sen nejen můj, ale I mnoha dalších maminek po celém světě. Obklopuje mě spousta úžasných žen, které spolutvoří můj sen. Žen, které jsou stejně naladěné jako já. 

Tvoříme nádherné oblečení, plné elegance a barev. Ukazujeme ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi.  Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

Můj příběh ale není jen o podnikání. Začal z mé vlastní potřeby a obrovské touhy pomáhat. Ukázat, že si můžeme užívat každého dne s našimi dětmi. Že se nemusíme vzdávat svých aktivit a snů. Můžeme sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní a ještě se při tom cítit skvěle.

Ukázat, že s dětmi život právě začíná. V celé jeho kráse, aktivitě a celistvosti.

Pojďte se nechat hýčkat našimi andělskými křídly. Pusťte z hlavy nepohodlí, nedostatek sebevědomí nebo ženskosti. Jste to stále Vy, jen o děti bohatší...

Dnes je tomu již pár let, co jsem podnikání zvedla z prachu a dovolila mu rozkvést. Obklopuje mě spousta úžasných žen, které spolutvoří můj sen. Žen, které jsou stejně naladěné jako já.  Tvoříme nádherné oblečení, plné elegance a barev. Ukazujeme ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi.  Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.
 

Když se ohlédnu zpátky, nevyměnila bych ani jednu jedinou vteřinu svého života. Všechny zkušenosti ze mě udělaly tu, kterou jsem dnes.

Jsem Rehana, milující partnerka a maminka. Vděčná a pokorná podnikatelka , která pomáhá ostatním maminkám žít a užívat si život naplno. Za každého počasí, všude tam, kde jim je dobře. Jsem srdce značky Angel wings.